شماره تماس : 03538343600

                  03538343601

09131573188

آدرس : یزد، میدان ابوذر، قبل از سازمان انتقال خون

آدرس ایمیل : info@vahidtajhizat.ir

اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  بله اقساط شش تا ده ماهه وجود دارد.

   

  بر اساس میزان تجربه و میزان رضایت مشتریان میتوانید تصمیم گیری کنید

   

  معقوله گارانتی در تجهیزات آشپزخانه صنعتی دارای اهمیت بالایی است. طبیعتا در تجهیزات آشپزخانه و دستگاه ها مسائل فنی وجود دارد که استفاده از این تجهیزات باید دارای پشتیبانی فنی و گارانتی باشد که در مراحل مختلف کار از آنها استفاده شوند. در چند سال اخیر به علت پیشرفت تجهیزات آشپزخانه صنعتی و پیچیده شدن آنها از نظر فنی و اهمیت آنها در سرویس دهی و همیشه آماده بکار بودن آنها، اهمیت گارانتی و پشتیبانی فنی تجهیزات آشپزخانه را به شدت بالا می برد و تجهیزاتِ دارای گارانتی برای مشتریان در اولویت خرید می باشد.

   

  با توجه به پیشرفت صنعت و پیچیدگی تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید در استفاده از این تجهیزات از افراد آموزش دیده و باتجربه استفاده کرد و در طی زمان استفاده، از عوامل سرویس و نگهداری استفاده شود که باعث بالابردن طول عمر تجهیزات و خرابی کمتر آنها شود و هرچه طول عمر و کارآیی تجهیزات بالا رود، میزان سوددهی آنها بیشتر میشود.

   

  هزینه خرید تجهیزات آشپزخانه متفاوت می باشد و بستگی به تعداد و کیفیت تجهیزات آشپزخانه دارد. مثلا اگر در خرید، خواهان کیفیت بالا وسایل باشید، حتما با قیمت بالاتری مواجه می شوید ولی در نهایت با توجه به کیفیت، این کار به سود شما خواهد بود. بعضی از آشپزخانه های صنعتی کاملا از تجهیزات به روز و جدید استفاده می کنن و کاملا صنعتی هستند و بعضی دیگر در حالت نیمه صنعتی هستند و طبیعتا هزینه هرکدام از این تجهیزات متفاوت می باشد.